Kamery przemysłowe, monitoring

Kamery przemysłowe

Produkty

Kontakt

15-CD521W

15-CD521W

Zintegrowana kamera szybkoobrotowa PTZ (sterowanie poziom pion, zoom), wyposażona w obiektyw 3,78 ~ 37,8mm z automatyczną przysłoną w obudowie zewnętrznej, wandaloodpornej (obudowa aluminiowa i wzmocniony klosz z poliwęglanów). Funkcja Dzień/Noc (mechaniczny filtr ICR, przejście w tryb pracy mono przy spadku oświetlenia poniżej 2 lux) zapewnia doskonałą pracę nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Dostarczana jest w zestawie z uchwytem ściennym.

Głowica obrotowa umożliwia ciągły obrót poziomy o 360 stopni z dużą prędkością do 240°/sek oraz pionowy o 90° stopnie z prędkością do 120°/sek.

Obiektyw umożliwia uzyskanie zbliżenia do 10x (zoom optyczny). Dodatkowy, dziesięciokrotny zoom cyfrowy daje możliwość przybliżenia obserwowanego obiektu nawet 100x. Wbudowane menu ekranowe (OSD) daje bardzo duże możliwości regulacji i ustawień.

Zastosowane funkcje, takie jak kompensacja prześwietlenia (BLC), automatyczna regulacja wzmocnienia (AGC), automatyczna i manualna regulacja przysłony, zapewniają wysokiej jakości obraz.

Parametry techniczne:

do góry