Kamery przemysłowe, monitoring

Kamery przemysłowe

Produkty

Kontakt

BCS-F725IPC

BCS-F725IPC

Kamera IP BCS-F725IPC, oferująca obraz video o bardzo wysokiej rozdzielczości 1600 x 1200 (2,0 Mpx). Maksymalna prędkość odświeżania obrazu to 25fps (max. SVGA), natomiast przy pełnej rozdzielczości - 7fps. Zastosowany przetwornik obrazu 1/3" wykonany w technologii CMOS, o czułości na poziomie 0,1lux/f 1.2.

Do kamery można bez żadnych dodatkowych urządzeń podpiąć sieć LAN. Kamera posiada wejście obsługujące karty SD i SDHC umożliwiające lokalny zapis, a także analogowe wyjście BNC potwierdzające uniwersalność kamery. Obraz może być przesyłany z użyciem kompresji H.264 która obecnie jest najlepszą kompresją dostępną na rynku telewizji przemysłowej lub M-JPEG. Podgląd obrazu można uzyskać z poziomu przeglądarki internetowej Microsoft Internet Explorer. W zestawie z kamerą znajduje się również oprogramowanie BCS, identyczne jak w rejestratorach tej firmy, umożliwiające rejestrację obrazu oraz funkcję videoserwera.

Do kamery dołączony jest specjalny megapikselowy obiektyw Auto Iris Fujinon o regulowanej ogniskowej w zakresie 2,8mm-8mm o jasności f=1.2, co pozwala na uzyskanie kąta widzenia ok. 75 stopni.

Parametry techniczne:

do góry