Kamery przemysłowe, monitoring

Kamery przemysłowe

Produkty

Kontakt

Bosch LTC 0455/11

Bosch LTC 0455/11

Cyfrowa kamera kolorowa LTC 0455/11 z przetwornikiem CCD 1/3" posiada niewielkie wymiary i zwartą konstrukcję. Polepszona czułość i rozdzielczość 540 linii TV zapewnia prawidłowe działanie kamery w każdych warunkach. Kamera serii LTC 0455/11 to najlepszy wybór użytkowników zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników systemów CCTV.

Menu ekranowe (OSD) umożliwia szybki i łatwy dostęp do wszystkich funkcji kamery. LTC 0455/11 wyposażona została w funkcję Lens Wizard, dzięki której możliwe jest automatyczne wykrywanie typu zamontowanego obiektywu, a dzięki menu ekranowemu instalator może regulować obiektyw wraz z ogniskowaniem, bez użycia specjalnych narzędzi czy filtrów.

Funkcja NightSense służy do dalszego polepszenia i tak doskonałej czułości, umożliwiając jej 3-krotne zwiększenie w trybie monochromatycznym. Tryb ten jest automatycznie załączany w przypadku złego oświetlenia sceny. Automatyczne śledzenie balansu bieli wykrywanego przez obiektyw zapewnia rzeczywiste odwzorowanie kolorów zarówno w zastosowaniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Parametry techniczne:

do góry