Kamery przemysłowe, monitoring

Kamery przemysłowe

Produkty

Kontakt

GV-BX120D Geovision

GV-BX120D Geovision

Kamera megapikselowa IP GV-BX120D firmy Geovision to produkt, który dzięki podwyższonej czułości na oświetlenie (0,04 Lux) oraz wbudowanej funkcji Dzień/Noc (mechanicznie odsuwany filtr IR) idealnie nadaje się do zastosowania w miejscach, w których często dochodzi do zmiany poziomu oświetlenia obserwowanej sceny (np. w monitoringu całodobowym).

Kamera megapikselowa GVBX120D Geovision generuje obraz w oparciu o matrycę CMOS 1/3”, która pozwala na wyświetlenie krystalicznie czystego, ostrego i szczegółowego obrazu w rozdzielczości megapikselowej 1,3Mpix. Istotną cechą użytkową zastosowanego przetwornika obrazu jest funkcja progresywnego skanowania, która pozwala na prawidłowe wyświetlanie scen z ruchomymi obiektami (bez efekty rozmytych krawędzi).

Na wyposażeniu kamery IP megapikselowej GV BX120D znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań, które w znacznym stopniu zwiększają efektywność działania systemów CCTV IP. Produkt doskonale nadaje się do budowy profesjonalnych systemów telewizji dozorowej IP.

Na wyposażeniu kamery IP Geovision z serii GV-BX120D znajdziemy także wiele funkcji zwiększających ogólną funkcjonalność i skuteczność działania systemów telewizji przemysłowej CCTV IP.

Maksymalna częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 30 kl./s dla rozdzielczości 1280 x 1024 pozwala na uzyskanie płynnych nagrań wideo. Model GV-BX120D Geovision zapewnia podwójny strumień wideo w formacie H.264, MJPEG oraz MPEG4, dzięki czemu możemy optymalnie dostosować jakość przesyłanego obrazu do indywidualnych preferencji użytkowników.

Parametry techniczne:

do góry